OK
 
           
     

One Scanner. Any Object.

 Product Range PDF Download 

     
 
 

کمپانی Thor3D، یک کمپانی روسیه ای، جوان و پویاست که برای اولین بار به معرفی اسکنر سه بعدی بی سیم و قابل حمل در سال 2015 پرداخته است. این کمپانی از یک تیم مجرب و متخصص از مهندسین و ریاضیدانان تشکیل شده و اگرچه این کمپانی نسبتا جوان است ولی افراد کار کشته ای را در حوزه ی تکنولوژی های سه بعدی گرد هم جمع کرده است.

دفتر مرکزی این کمپانی در شهر مسکو واقع شده و این در حالی است که این کمپانی برای ارتباطات بازرگانی خود، درون اروپا مراکز تولیدی در ریگا و لتونی نیز دارد. دو محصول شاخص و مهم این کمپانی عبارتند از:

      1.    اسکنرهای سه بعدی پرتابل Drake

      2.    اسکنرهای سه بعدی پرتابل Calibry

مزیت اسکنرهای سه بعدی کمپانی Thor3D پرتابل بودن، کوچک بودن، حمل و نقل راحت، سازگاری با انواع پرینترهای سه بعدی و دقت بالای آنها است. از کاربردهای گسترده ی اسکنرهای سه بعدی پرتابل کمپانی Thor3D می توان به اسکن قطعات صنعتی در حوزه خودرو، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، اسکن بدن و صورت انسان برای ساخت مجسمه، صنایع چوب، صنایع هوایی و ... اشاره کرد.

شاید بتوان گفت بزرگترین مزیت اسکنرهای سه بعدی پرتابل این کمپانی، قیمت بسیار مناسب این اسکنرها در مقایسه با اسکنرهای هم رده ی خود می باشد.

شرکت آرمان سنجش گستر به عنوان نماینده انحصاری کمپانی Thor3D در ایران، آمادگی فروش و انجام خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی را دارا می باشد.

   Calibry      Drake    
 
 
          
 
 
  Calibry اسکنرهای سه بعدی پرتابل  
    Drake اسکنرهای سه بعدی پرتابل